Elektrotechnika

Elektrotechnika oferujemy kilkadziesiąt tysięcy artykułów elektrotechnicznych, z czego duża część z nich stanowią stałe pozycje magazynowe.

Automatyka

Naszym celem jest odpowiedni dobór aparatury do potrzeb Klienta oraz sprawna jej kompletacja, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jesteśmy nową technologią

Jesteśmy nową technologią  - Nasze doświadczenie, ogromny potencjał, znajomość rynku i potrzeb Klientów pozwala nam świadczyć usługi zaopatrzeniowe z zakresu automatyki i elektryki na najwyższym światowym poziomie. 

 

 

Składanie zamówień

Naszym klientom zapewniamy uproszczony i zautomatyzowany system zamawiania produktu, który odbywać się może poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy lub za pośrednictwem sklepu internetowego, który umożliwia składanie zamówień 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu

 

 

Elastyczność działania

Sprawność i elastyczność działania przyczyniła się do tego, iż posiadamy liczne grono stałych klientów. Naszymi odbiorcami są zarówno indywidualni klienci, jak również zakłady przemysłowe. Tworzymy stany magazynowe pod zapotrzebowania produkcji oraz działów utrzymania ruchu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym partnerom regularność i ciągłość produkcji. Możliwe jest także szczegółowe ustalenie terminu dostępności określonych produktów oraz obsługa w specjalnym, szybkim trybie.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Newsletter

Bądź na bieżąco! Wpisz adres e-mail i kliknij zapisz.

Subskrybuj Newsletter feed

Mapa

Adres

Adres

ElektroTech Sp. z o.o.
Al. Okrężna 8
88-100 Inowrocław

NIP 556-25-62-875
Tel. 52 3568831, 52 3572106
Fax. 52 3568830

biuro@elektrotech-inowroclaw.eu
www.elektrotech-inowroclaw.eu