Elektrotechnika

Elektrotechnika oferujemy kilkadziesiąt tysięcy artykułów elektrotechnicznych, z czego duża część z nich stanowią stałe pozycje magazynowe.

Automatyka

Naszym celem jest odpowiedni dobór aparatury do potrzeb Klienta oraz sprawna jej kompletacja, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Złoty Płatnik 2016

ELEKTROTECH to hurtowania działająca na rynku od roku 2005. ELEKTROTECH oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów z branży elektryki oraz automatyki. Nasi koledzy pracujący w hurtowni to niewątpliwie wyspecjalizowana kadra techniczno-handlowa, która z łatwością porusza się zarówno po krajowym jak i zagranicznym  rynku elektrotechnicznym, co przekłada się na profesjonalną obsługę klientów, zarówno tych indywidualnych jak i instytucjonalnych.

 

Wieloletnia obecność hurtowni na rynku oraz terminowe wywiązywanie się z zobowiązań finansowych zostało zauważone przezmiędzynarodową wywiadownię gospodarczą Euler Hermes Collection Sp. z o.o., która zweryfikowała dane finansowe w Programie Analiz Należności. Program ten pozwala wyłonić rzetelnych partnerów biznesowych, którzy w danym roku uzyskali wysoki Wskaźnik Moralności Płatniczej. Wykonana analiza dowiodła że hurtowania ELEKETROETCH, wykazuje się wzorową terminowością dokonywanych płatności, co przyczyniło się do uzyskania CERTYFIKATU Złotego Płatnik 2016.

 

Nasza hurtownia dołączyła do grona firmy, które odznaczają się najwyższym Wskaźnikiem Moralności Płatniczej oraz wysoką dyscypliną płatniczą. Otrzymany certyfikat świadczy równieżodobrej kondycji finansowej firmy.

 

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Newsletter

Bądź na bieżąco! Wpisz adres e-mail i kliknij zapisz.

Subskrybuj Newsletter feed

Mapa

Adres

Adres

ElektroTech Sp. z o.o.
Al. Okrężna 8
88-100 Inowrocław

NIP 556-25-62-875
Tel. 52 3568831, 52 3572106
Fax. 52 3568830

biuro@elektrotech-inowroclaw.eu
www.elektrotech-inowroclaw.eu